Публічна оферта

Публічна оферта (далі 'Умови використання'): Дякуємо за використання нашого продукту та сервісу (далі – 'Сервіс').
Ці Умови використання регламентують правила використання сайту, розташованого за адресою: ferretid.com та фізичним або юридичним особам (далі - Користувач).
Використовуючи наш Сервіс, Ви погоджуєтесь зі справжніми умовами використання.
Просимо Вас уважно ознайомитись з ними. Якщо Ви не погоджуєтесь з будь-якою умовою цього документа, Ви не повинні використовувати Сервіс Ferret ID.
Реєструючись на Сервісі Ferret ID, Користувач зобов'язаний надати достовірну та конкретну інформацію про себе, у тому числі свої контактні дані.
Користувач відповідає за працездатність номера мобільного телефону вказаного при реєстрації та адреси електронної пошти, у разі її додавання до свого облікового запису після реєстрації.
Для зв'язку з Користувачем надання Послуг, команда Ferret ID може надсилати повідомлення електронною поштою (e-mail), через месенджери (SMS, Viber, Telegram та інші) або через дзвінки на номер мобільного телефону Користувача.
Користувачеві заборонено реєструвати більше одного облікового запису в Сервісі Ferret ID.
Всі Послуги, що надаються за допомогою Сервісу, мають бути використані лише з легальною метою та не суперечити чинному законодавству України та міжнародним законодавчим актам. Не використовуйте Сервіс неналежним чином.
У Політиці конфіденційності сервісу Ferret ID містяться відомості про те, як ми збираємо та обробляємо Ваші персональні дані, а також забезпечуємо їхню безпеку при використанні Вами Сервісу Ferret ID.
Вся інформація, яка розміщується на Сервісі Користувачем, є власністю Користувача, який її розмістив, і ця інформація не буде передана третім особам, за винятком вимог передбачених законодавством України.
Ми не несемо відповідальності за втрачений прибуток, недоотриманий дохід, втрату даних, фінансові збитки Користувача. Ми докладемо максимум зусиль, але не гарантуємо, що Сервіс відповідатиме вимогам Користувача, надаватиметься безперервно, швидко, надійно та без помилок, а результати, які можуть бути отримані Користувачем, будуть точними та надійними.
Ми не несемо відповідальності за якість та правдивість інформації, розміщеної нашими користувачами.
Ми не несемо відповідальності за неможливість доступу до сайту та за втрату даних та залишаємо за собою право змінювати ці Умови використання.
Вам необхідно регулярно відстежувати інформацію про такі коригування. Про зміни умов ми повідомимо на цій сторінці. Зміни не мають зворотної дії та набувають чинності не раніше чотирнадцяти днів з моменту публікації. Однак, якщо вони пов'язані з впровадженням нових функцій або внесенням поправок до законодавства, то застосовуватимуться негайно. Якщо Ви не погоджуєтесь із змінами в умовах використання, Ви повинні припинити роботу з Сервісом Ferret ID.
Умови повернення грошей: Повернення грошей надається за оплату передплати Сервісу Ferret ID. Повернення грошей здійснюється лише за вперше замовлені послуги. Наприклад, якщо Ви активували тарифний план для користувача, після чого отримали повернення грошей і повторно підключили у нас тарифний план, то Ви не зможете отримати назад гроші за друге замовлення.
Запросити повернення грошей можна лише протягом перших двох календарних днів після активації тарифного плану. Запит на повернення грошей та повернення грошей можливі після закінчення перших двох календарних днів після активації тарифного плану на розсуд команди сервісу Ferret ID. Повернення коштів проводиться за вирахуванням комісії платіжних систем. При платежах карткою VISA та MasterCard гроші повертаються на ту саму картку, з якою було здійснено платіж. Після того як ми повернемо платіж, гроші з'являються на карті протягом 3-х банківських днів, у випадку, якщо оплата була зроблена фізособою через термінал або відділення банку, то гроші можуть бути повернені на картку VISA або MasterCard будь-якого банку України, або іншим способом, який буде зручним для обох сторін. Повернення оплати проводиться протягом 10 днів з моменту подання заявки. Повернення оплати не здійснюється за порушення Умов використання. При поверненні віднімаються всі знижки.
Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами повернення грошей, Ви не повинні починати роботу з Сервісом Ferret ID.